Górskie wycieczki na każdy weekend roku, w tym na długie weekendy!
Tatry, Pieniny, Beskidy – 65 propozycji!

Zapraszamy do naszej kolejnej edycji przewodnika na wszystkie weekendy roku, teraz 2024. W porównaniu do poprzednich wydań zawiera on wiele nowości, są to przede wszystkim podpowiedzi związane z długimi weekendami. W przewodniku znalazły się propozycje na Wielkanoc (3 dni), 5 dni na majówkę, 4 dni w Boże Ciało, 4 dni na 15 sierpnia oraz po 3 dni na 1 i 11 listopada i 5 dni w grudniu.

Co zawiera e-book?

 • propozycje wycieczek na wszystkie weekendy w roku:
  – 56 pomysłów na wycieczkę całodniową,
  – 52 inspiracje krótszej trasy na drugi dzień,
  – 52 atrakcje lub ciekawe miejsca w pobliżu,
 • 7 propozycji na długie weekendy oraz święta w kwietniu, maju, czerwcu, sierpniu, listopadzie i grudniu (razem 27 dni wycieczek i atrakcji)
 • propozycje zróżnicowane pod względem regionów górskich – na liście są wycieczki z polskiej strony Tatr, Pienin i Beskidów, z małym wyjątkiem 3 tras z pogranicza,
 • układ wycieczek wg kalendarza odpowiednio do pór roku – w ten sposób łatwiej jest dopasować wycieczkę do warunków pogodowych. Dodatkowo na każdej stronie znajduje się kartka kalendarza z zaznaczonym weekendem, którego dotyczy propozycja wycieczki i dodatkowych atrakcji,
 • dokładny opis polecanej wycieczki oraz jej parametry, tj. odległość, czas przejścia i przewyższenia, dodatkowo wypunktowane są jej najważniejsze atrakcje oraz ewentualne trudności. Przy każdej propozycji znajduje się bezpośredni link do szczegółowego opisu wycieczki z dokładnymi informacjami o trasie, dojeździe, parkingach, ciekawostki, mapy i przewodniki, linki pogodowe oraz wiele zdjęć i panoram.

Nasze propozycje można też oczywiście wykorzystać w kolejnych latach.

Link do sklepu: Wycieczki górskie na wszystkie weekendy roku 2024 e-book