Jadę w Bieszczady!
#CzekamyNaWas

Fundacja Bieg Rzeźnika przygotowała kolejną odsłonę akcji promującej Bieszczady #ZmieńTerminNieOdwołuj #CzekamyNaWas

Bieszczady… Kto się jeszcze w nich nie zakochał powinien jechać tam czym prędzej. To podobno ostatni rejon Polski, w którym nocą widać wszystkie gwiazdy!
Od kilku dni ponownie otwarte są hotele, pewnie niebawem zostaną otwarte restauracje (chociaż niektóre z nich już serwują jedzenie na wynos) więc nie pozostało nam nic innego jak zaprosić Was w Bieszczady przypominając co tak naprawdę sprawia, że są one tak wspaniałym miejscem.
Fundacja Bieg Rzeźnika, organizator akcji Jadę w Bieszczady, po raz kolejny zaprasza nas w ten niezwykły zakątek Polski.
Jeszcze raz oddajemy głos tym, którzy tam mieszkają i najlepiej znają bieszczadzkie atrakcje. A i my z utęsknieniem czekamy na moment kiedy zobaczymy się na górskich szlakach już bez okołowirusowych restrykcji – mówi Mirosław Bieniecki, Prezes Fundacji Bieg Rzeźnika.

W gronie kilkunastu osób, które wzięły udział w projekcie „Jadę w Bieszczady” znaleźli się m.in. Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, przedstawiciele bieszczadzkich samorządów, przedstawiciel Nadleśnictwa Cisna, osoby reprezentujące branżę turystyczną, hotelarską i gastronomiczną.
W opublikowanym nagraniu opowiadają o tym, dlaczego warto odwiedzić ten wyjątkowy region oraz czym wyróżniają się Bieszczady.

Na tych, którzy przyjadą w Bieszczady czekać będzie wiele atrakcji. To przede wszystkim niesamowita przyroda, dzikie góry, cisza i czyste powietrze. Górskie szlaki, zatykające dech w piersiach widoki ze szczytów i połonin. Oryginalna kuchnia pogranicza oraz szeroka baza noclegowa. Wycieczki drezynami rowerowymi, Bieszczadzka Kolejka Leśna, loty szybowcem, auta terenowe, spływy pontonowe czy rejsy po Jeziorze Solińskim to tylko niektóre z miejscowych przyjemności czekających na Was w Bieszczadach.

 

Dołączając się do akcji i zachęcamy do wybrania tego regionu, jako miejsca docelowego nie tylko długich wakacyjnych wypoczynków, ale również spontanicznych weekendowych wyjazdów. Mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się podjąć decyzję: Jadę w Bieszczady!

https://www.facebook.com/jadewbieszczady

#JadęwBieszczady
#ZmieńTerminNieOdwołuj
#CzekamyNaWas

Przypominamy też pierwszy projekt Fundacji Bieg Rzeźnika: „Jadę w Bieszczady #ZmieńTerminNieOdwołuj”.

A tak o akcji mówią Organizatorzy:
“Projekty  #JadęwBieszczady #ZmieńTerminNieOdwołuj #CzekamyNaWas jest naszą reakcją na to, co się dzieje w związku z epidemią COVID-19. Jesteśmy świadomi, że skutki działań ograniczających rozprzestrzenianie się zarazy dotykają wszystkich, ale w szczególności branży turystycznej i okołoturystycznej: hoteli, gastronomii, transportu, organizatorów rozmaitych atrakcji turystycznych, organizatorów imprez sportowych i kulturalnych, naszych klientów, dostawców, partnerów… wszystkich. Nie wiemy jak długo potrwa ta trudna sytuacja, nie wiemy jak się skończy… Wychodząc naprzeciw końcowi zarazy poprosiliśmy przedstawicieli bieszczadzkich samorządów i branży turystycznej aby opowiedzieli nam wszystkim dlaczego warto przyjechać w Bieszczady, w  jaki sposób epidemia i związane z nią ograniczenia wpływają na to co się w Bieszczadach dzieje oraz zaprosili wszystkich do odwiedzania Bieszczad po zakończeniu epidemii i związanych z nią restrykcji.
Ostatecznie przecież zaraza kiedyś się  skończy i wszyscy chcemy mieć do czego wracać. Dlatego wspólnie ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i partnerami, z którymi od kilkunastu lat pracujemy prosimy: powiedz światu, że przyjedziesz w Bieszczady.”

Od 2004 roku Fundacja Bieg Rzeźnika organizuje w Bieszczadach Bieg Rzeźnika, Zimowy Maraton Bieszczadzki i Hyundai Ultramaraton Bieszczadzki.

Organizatorzy uruchomili sprzedaż okolicznościowych koszulek “Jadę w Bieszczady”, dochód ze sprzedaży każdego produktu zostanie przeznaczony na wsparcie, pokrycie kosztów i dalszą promocję projektu.

Koszulki można zakupić w: https://www.sklep.biegrzeznika.pl/jade-w-bieszczady/

Więcej informacji: https://www.facebook.com/jadewbieszczady/
#ZmieńTerminNieOdwołuj
# jadewbieszczady