W tym miejscu pragniemy przedstawić organizacje i przedsiębiorstwa, które w aktywny sposób współpracują z naszym portalem. Pamiętajmy, że za każdym logo czy nazwą stoją konkretni ludzie. Wszystkim im dziękujemy i pozdrawiamy.

Osoby zainteresowane współpracą z “Górami dla Ciebie” zapraszamy do kontaktu.

 

compassCompass – wydawnictwo kartograficzne. Oprócz szerokiej oferty map i przewodników pieszych, rowerowych i samochodowych posiada także bardzo ciekawą aplikację mobilną SEEMAP.
Strona internetowa: http://www.compass.krakow.pl/

 

Fundacja GOPR

Fundacja Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego została utworzona w 2016 r. na rzecz wspierania i rozwoju ratownictwa górskiego. Od początku swojej działalności prowadzi akcje edukacyjno-informacyjnej pod szyldem „Akademii GOPR”, których celem jest zapobieżenie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom w górach. Fundację tworzą ratownicy GOPR. Aby zapewnić najwyższy poziom udzielania pomocy, Fundacja dba o bezpośrednie potrzeby GOPR-u, związane z koniecznością rozwoju technicznego, napraw i modernizacji sprzętu ratowniczego oraz rozwoju infrastruktury Górskiego Pogotowia.
Strona internetowa:  http://fundacja.gopr.pl/

 

Zagórzańskie Dziedziny

Zagórzańskie Dziedziny łączą Beskid Wyspowy i Gorce. Splatają przyrodę z niezwykłymi krajobrazami. Wiążą tradycje pasterskie, rzemiosło, kulturę i sztukę. Scalają pasje, emocje i ducha górali zagórzańskich.
Marka Zagórzańskie Dziedziny dedykowana jest miłośnikom gór spragnionym natury i prostoty, którzy podejmą wyzwanie spędzania wolnego czasu daleko od miasta i szosy.
Strona internetowa: https://www.facebook.com/zagorzanskiedziedziny/

 

Trekmondo - logo

Sklep turystyczny Trekmondo prowadzi sprzedaż odzieży turystycznej, obuwia trekkingowego i wysokogórskiego oraz sprzętu outdoorowego najlepszych światowych marek. Pomysł na sklep zrodził się z pasji do podróży, dowodem tego jest BLOG – miejsce, gdzie zaprzyjaźnieni podróżnicy i sympatycy dzielą się historiami przygód praktycznie z wszystkich zakątków świata.
Strona internetowa: https://trekmondo.pl

 

Gorczańska Chata

Gorczańska Chata – “GoCha” (dawniej Hawiarska Koliba) – kultowe schronisko, znajdujące się w Gorcach – w Ochotnicy Górnej. Chata czynna jest codziennie, od 2016 r. rozpoczęła organizowanie slajdowisk i spotkań z ciekawymi podróżnikami.
Strona internetowa: http://www.gorczanska.pl/

 

 

Odkryj Beskid Wyspowy Logo 190

Odkryj Beskid Wyspowy – portal turystyczny promujący ciągle mało jeszcze poznany region Beskidu Wyspowego. Organizuje wakacyjny cykl pieszych wędrówek po „beskidzkich wyspach”, rajdy  turystyczne, promuje także inne atrakcje regionu: przejazdy pociągiem retro, festiwale smaku i festiwale muzyczne.
Strona internetowa: http://www.odkryjbeskidwyspowy.pl/

 

 

Podkarpacka Regionalna Izba TurystycznaPodkarpackie to bieszczadzkie połoniny, szlaki Beskidu Niskiego i magiczne Roztocze. Rejon oferuje szeroki wachlarz turystycznych możliwości, a wśród nich m.in: wspaniałe trasy do pieszych wędrówek, szlaki rowerowe i do jazdy konnej, ale też rejsy żaglówką, loty szybowcem oraz będące prawdziwym przebojem turystycznym – przejażdżki drezynami oraz koleją wąskotorową.
Strona internetowa: http://podkarpackie.travel/pl

 

www-slaskie-travel

Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają liczne szlaki piesze, rowerowe i narciarskie w Beskidzie Żywieckim, Śląskim i Małym, na  miłośników wspinaczki skałkowej – Jura Krakowsko-Częstochowska. Województwo Śląskie oferuje także wiele oryginalnych atrakcji turystycznych – np. nieczynne sztolnie i kopalnie, ale też liczne festiwale muzyczne i kulinarne. Dużym atutem regionu jest bogata infrastruktura.
Strona internetowa: http://www.slaskie.travel