I ty możesz stanąć na scenie największego wielkopolskiego Festiwalu Podróżniczego – Śladami Marzeń

We wrześniu odbędzie się największy w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce, Festiwal Podróżniczy. Dziewiąta edycja Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń odbędzie się 24-26 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Podczas trzech dni odbywa się kilkanaście prezentacji podróżniczych, warsztaty, strefa expo-partnerów festiwalu, wycieczki, konkursy z nagrodami.

Wyślij zgłoszenie, opowiedz o swojej podróży i zawalcz o Złoty Ślad

Do 18 lipca można przesłać zgłoszenie do udziału w konkursie o Złoty Ślad w kategoriach Polska lub Świat. Spośród przesłanych relacji z podroży wybieranych jest kilkanaście, dla których drugi etapem będzie wygłoszenie prezentacji podczas Festiwalu. Prelegenci powalczą o „Złoty Ślad”, wartościowe nagrody oraz uznanie publiczności.
Festiwal Śladami Marzeń

 

Zostaw swój ślad i zdobądź Złoty

W konkursie o Złoty Ślad można wysłać zgłoszenie w trzech kategoriach: podróż po Polsce, podróż po Świecie oraz wziąć udział w konkursie fotograficznym. Można zgłosić swój udział w każdej z kategorii. Nie ważna jest ilość przebytych kilometrów ale treść opowieści.

„Każda z edycji Festiwalu jest dla wielu inspiracją do samodzielnej podróży, a nawet najbliższa podróż, może być pretekstem do opowiedzenia niesamowitej historii. Przy wyborze prezentacji, staramy się aby były to ciekawe i wartościowe opowieści, które nie powielają stereotypów, a pokazują głębszy odcień podróży. Zwracamy uwagę, aby prezentacje, pokazywały prawdziwe historie, odpowiedzialnie przedstawione z szacunkiem dla miejsc i ludzi” – Jaśmina Labus, organizator Festiwalu.  

Trzy podróżnicze wydarzenia w jednym miejscu

Wystarczy w jeden weekend odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie aby wziąć udział w trzech fantastycznych podróżniczych wydarzeniach.

Tradycyjnie Festiwal odbywa się wraz z Targami Tour Salon, które od 30 lat są miejscem promocji regionów, miast, gmin i powiatów, a także obiektów noclegowych, muzeów, parków rozrywki i innych podmiotów, które w swojej ofercie posiadają produkty i usługi turystyczne. www.tour-salon.pl

Czwarta edycja Caravans Salon Poland w tym roku dopełni festiwal kamperowym klimatem. Najnowsze kampery, przyczepy, sprzęt biwakowy, zlot caravaningowy Strefa Retro oraz Strefa Hand Made.

www.caravanssalon.pl

Na wszystkie trzy wydarzenia będzie obowiązywał jeden bilet wstępu

To co? Widzimy się 24-26 września w Poznaniu?  

Wyślij zgłoszenie do 18 lipca – więcej informacji na www.sladamimarzen.pl

Bilety 3 w 1 już w niebawem w sprzedaży na www.tobilet.pl

9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń – Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 11 (Iglica)
24-26 września 2021

Kontakt: www.sladamimarzen.pl, festiwal@sladamimarzen.pl

Festiwal Śladami Marzeń

Jak wygladał na Festiwal w 2020 roku mżna zobaczyć na filmie, ZAPRASZAMY!