W dniach 23-25 sierpnia 2019 roku, czyli jak zwykle w ostatni weekend sierpnia, w Chałupie Chemików w Ujsołach, odbędzie się Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej Danielka. To już trzynasta edycja przeglądu w jego historii, która miała swój początek w 1986 roku, a siódma od jego reaktywacji, która nastąpiła w roku 2013. Po raz kolejny Dolina Danielki, jeden z najpiękniejszych
zakątków Beskidu Żywieckiego, wypełni się namiotami, samochodami i ludźmi, którzy kochają to miejsce, ten klimat i tą piosenkę.

TPPS Danielka obecnie jest organizowany przez Stowarzyszenie Chałupa Chemików, przy współudziale Gminy Ujsoły. W ramach festiwalu
odbędą się dwa koncerty wieczorne, na których wystąpią znani przedstawiciele nurtu krainy łagodności i nie tylko, a także konkurs, w którym prezentować będą swoje utwory początkujący twórcy i wykonawcy.
Zapraszamy!

Więcej o festiwalu oraz aktualności znajdują się na stronach:

www.festiwal.danielka.com.pl
www.facebook.com/FestiwalDanielka

Program Festiwalu opublikujemy po otrzymaniu informacji od Organizatorów.

Festiwal Danielka 2019

Organizatorzy zapraszają również do zapoznania się z programem tegorocznego Danielkowego Zlotu Gwiaździstego i skorzystania z okazji przyjścia na Danielkę w towarzystwie SKPG Harnasie z Gliwic.
www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/danielkowyzlotgwiazdzisty
www.facebook.com/DanielkowyZlotGwiazdzisty

Zlot Gwiaździsty