Festiwal “Ponad Szczytami”   Piwniczna-Zdrój/ Sucha Dolina/ Ski Hotel, 15-17.09.2023

Niezmiernie miło nam ogłosić pierwszą edycję Festiwalu “Ponad Szczytami”. To święto podróżników, mające na celu uczczenie ducha górskiej przygody, kultury i wspólnoty.
W dniach 15.09.2023 do 17.09.2023 w Piwnicznej-Zdroju podróżnicy, entuzjaści natury, miłośnicy kultury lokalnej oraz wszyscy góromaniacy i góroholicy będą mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Udział w festiwalu jest bezpłatny.

Festiwal, który w tym roku odbędzie się po raz pierwszy, będzie świetnym miejscem spotkania osób z różnych zakątków Polski, czy nawet świata, łączących w sobie miłość do gór i ich piękna. Wydarzenie skupia w sobie trzy festiwale: podróżniczy, filmowy oraz piosenki górskiej. Wszystkie łączy szeroko pojęta fascynacja pięknem naszego świata, dobra przygoda oraz po prostu zamiłowanie do podróży.

Co czeka na Ciebie podczas festiwalu?:

– Pasjonujące prelekcje i dyskusje z udziałem ekspertów turystyki górskiej oraz najpopularniejszych youtuberów/podróżników z całej Polski.

– Miasteczko festiwalowe z masą atrakcji.

– Wyjątkowe występy artystyczne, muzyka na żywo, która połączy wiele pokoleń.

– Różnorodne warsztaty prowadzone przez doświadczonych specjalistów.

– Pokazy filmów o tematyce górskiej, które mogą stać się inspiracją dla wielu uczestników.

 

O pierwszej edycji festiwalu w następujący sposób mówi jego dyrektor, Wiktor Potok:

“Ten rok będzie w naszej historii przełomowy. Ubieramy plecak i działamy. Odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Ponad Szczytami, który ma zjednoczyć wszystkich miłośników gór oraz podróży. Będzie to pierwsze nasze samodzielne wydarzenie! Chcemy stworzyć przestrzeń, która połączy wytrwałych podróżników i początkujących pasjonatów. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń zbliża i chcemy do tego dążyć.”

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym wspinaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, a może jesteś zupełnie zielony w tym temacie, nasz festiwal oferuje coś dla każdego. To moment, kiedy możemy razem stworzyć wyjątkowe chwile, dzieląc się niesamowitymi historiami i doświadczeniami”

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Więcej informacji na temat naszej imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu: https://ponadszczytami.pl/