W 1000 dni dookoła świata – opowieść o tym, jak przemierzyć świat za niejeden uśmiech i nie zwariować mieszkając we dwoje przez trzy lata w namiocie, o campingu przy Wrotach Piekieł, o mizianiu płaszczek, deportacji z Turks i Caicos, podbijaniu chińskiego show-biznesu i o aborygeńskich szamanach. O podróży (głównie stopem) przez calutką Azję, Australię, Nową Zelandię i Amerykę Północną i powrót do domu jachtostopem.

W 1000 dni dookoła świata - fot. Hanna Zieleźnik-Rybak


Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach 
www.dkchwalowice.pl zaprasza do Klubokawiarni Żółty Młynek (Rybnik ul. Św. Jana 2) na PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku.

We wtorek 7 lipca 2020 r. o godz. 19.00
spotkanie z Hanną Zieleźnik-Rybak  – prezentacja pt.  „W 1000 dni dookoła świata”.  

Wstęp wolny, ale z uwagi na obostrzenia sanitarne jest limit miejsc! Rezerwacji na spotkanie prosimy dokonywać SMS-em pod nr tel. 512 237 008. Należy mieć również ze sobą maseczkę (lub inne alternatywne zakrycie ust i nosa) , mile widziane osoby spokrewnione, wtedy nie trzeba będzie zachowywać tzw. dystansu.

W 1000 dni dookoła świata - fot. Hanna Zieleźnik-RybakW 1000 DNI DOOKOŁA ŚWIATA. Opowieść o tym, jak przemierzyć świat za niejeden uśmiech i nie zwariować mieszkając we dwoje przez trzy lata w namiocie, o campingu przy Wrotach Piekieł, o mizianiu płaszczek, deportacji z Turks i Caicos, podbijaniu chińskiego show-biznesu i o aborygeńskich szamanach. 

Przejedziemy (głównie stopem) przez calutką Azję, Australię, Nową Zelandię i Amerykę Północną, a do domu wrócimy jachtostopem.

Hania Zieleźnik-Rybak, autorka bloga HiHa.pl https://hiha.pl/pl/blog-pl/ – lingwistka, backpackerka, śpioch. Pewnego dnia wyszła z domu i złapała stopa – od tego czasu przez ponad 1000 dni jechała na wschód, tak długo aż stał się zachodem, dogadywała się w językach, których nie zna, próbowała jedzenia, którego nie potrafi nazwać i tańczyła do muzyki artystów ulicznych. Na jej blogu HiHa.pl znajdziesz przygodę, autostop, opowieści i jednorożce – pod jednym dachem, najczęściej namiotu.

W 1000 dni dookoła świata - fot. Hanna Zieleźnik-Rybak

W 1000 dni dookoła świata - fot. Hanna Zieleźnik-Rybak