Zagórzańskie Dziedziny zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy ze świątecznymi niespodziankami – 11 grudnia 2022 r. w Mszanie Dolnej!

Powoli zaczynamy wchodzić w klimat świątecznego oczekiwania. Na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem – 11 grudnia –  na placu targowym w Mszanie Dolnej poczujemy pełną magię Świąt Bożego Narodzenia. Zaprosiliśmy do udziału rękodzielników, artystów, twórców z naszego regionu, co więcej dodatkowych emocji zapewni nam Konkurs Potraw Wigilijnych – to projekt mający na celu wparcie Integracji Międzypokoleniowej realizowany przez Stowarzyszenie „Kierunek Przyszłość”.  Tak jak przy wcześniejszych wydarzeniach integrujemy się w ramach działań Zagórzańskich Dziedzin i współpracy trzech zagórzańskich samorządów. Świąteczna atmosfera rozgrzewać będzie nas już od niedzielnego poranka.
Rozpoczynamy o godz. 9:00, ale warto zajrzeć do nas również na finał konkursu, który zaplanowaliśmy o godz. 14:00! Będzie okazja do spróbowania tradycyjnych, zagórzańskich potraw, szukania inspiracji i prezentów.

Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy to najlepsze miejsce i czas na przygotowanie się do nadchodzących świąt.  Gorąco Was zapraszamy!

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga

Świąteczny blask i wyjątkową atmosferę zapewni firma „Dropel”.

Zagórzański Jarmark