Wybierz rejon Tatr Słowackich lub przejdź od razu do wyszukiwarki OFERTY NOCLEGÓW

Tatry Wysokie
Tatry Zachodnie
Tatry Bielskie

Tatry Wysokie – najlepsze lokalizacje znajdują się w rejonie miasta Vysoké Tatry, w skład którego wchodzą między innymi Szczyrbskie Jezioro (Štrbské Pleso), Stary Smokowiec (Starý Smokovec), Tatrzańska Łomnica (Tatranská Lomnica) – wszystkie przy trasie Elektriczki. Ciekawe (tańsze) oferty znajdziemy też w miejscowościach oddalonych nieco od gór, ale z dobrym dojazdem Elektriczką lub busem –  np. Poprad lub Tatranská Štrba przy linii kolejki zębatej do Szczyrbskiego Jeziora. Jeżeli dysponujemy własnym samochodem, to dodatkowo możemy poszukać ofert w miejscowościach: Štôla, Gerlachov, Batizovce, Veľký Slavkov, Nová Lesná i Stará Lesná, które znajduję się do 7 km od Drogi Wolności (głównej drogi wzdłuż Wysokich Tatr) – są widoczne na mapie ofert poniżej.


Booking.com


Tatry Zachodnie – jeżeli wybieramy się w okolice Doliny Rohackiej to najlepszą lokalizacją noclegu jest rejon miejscowości Zuberec, a dla wyruszających w Tatry Zachodnie od południa polecamy lokalizację Pribylina lub trochę dalszy Liptovský Mikuláš. Zobacz na mapie:


Booking.comTatary Bielskie – czyli we wschodnie rejony Tatr i na Bachledkę najlepiej wyruszyć z wsi Ždiar lub Tatranská Kotlina. Zobacz na mapie:


Booking.com

Jedna odpowiedź do “Noclegi w Tatrach Słowackich”