Miejscem startu naszej 3 dniowej wyprawy jest Chyrowa, wieś położona na pd-zach od Dukli.

Najłatwiej jest tu dojechać samochodem (nie udało się nam zlokalizować stałego środka komunikacji, choćby busa). Jadąc od strony Jasła lub Gorlic, kierujemy się na Nowy Żmigród i dalej Drogą Wojewódzką nr 993 w kierunku Dukli. Po 9,5 km w Iwli skręcamy w prawo (drogowskaz Polany 12), przejeżdżamy jeszcze niecałe 3 km i po prawej stronie znajduje się kilka agroturystyk. Nam udało się zostawić bezpiecznie samochód u bardzo miłych gospodarzy w „Agroturystyce pod Gruszą”. Z tego miejsca ruszamy już czerwonym szlakiem w kierunku południowym (dalej znajduje się ośrodek narciarski ChyrowaSki).
Jadąc od strony Krosna należy wjechać do Dukli i tu skręcić w prawo na Gorlice (Nowy Żmigród, droga 993) i po zaledwie 4,3 km w Iwli skręcić w lewo (drogowskaz Polany 12). Dalej jak powyżej.

Chyrowa - mapa dojazdu

Jeżeli chcielibyśmy rozpocząć naszą wyprawę od drugiego dnia, to musimy dojechać do Tylawy. Autem  nie sprawi nam to żadnego problemu. Z Dukli kierujemy się na południe główną drogą nr 19 (międzynarodowa E 371) w kierunku przejścia granicznego w Barwinku. Po zaledwie 7 km jesteśmy w Tylawie.
Do Tylawy dojedziemy też busem z Dukli lub Krosna.