Podobnie jak w innych rejonach Austrii mamy do wyboru całą gamę ofert zakwaterowania począwszy od agroturystyki, poprzez apartamenty, pensjonaty, aż po luksusowe hotele.

Nasze doświadczenia dotyczą głownie apartamentów. Ich standard w całej Austrii jest bardzo wysoki. Są to oddzielne mieszkania z własną, wyposażoną we wszystko kuchnią, łazienkami i sypialniami. Dla przykładu 4-5 osobowy apartament ma ok. 70 m2 powierzchni, co najmniej jedną łazienkę, a nierzadko do dyspozycji saunę.

Schladming-Dachstein, ReiteralmSchladming-Dachstein, Reiteralm

 

 

 

 

 

 

 

Wybór zależy już tylko od naszych upodobań i oczywiście zasobności portfeli. Największy wybór ofert znajdziemy na NOCLEGI w SCHLADMING-DACHSTEIN

Przed dokonaniem rezerwacji możemy dokładnie zapoznać się z ofertą i ocenami użytkowników, a po zawarciu online umowy mamy gwarancję rezerwacji. Wybierając lokalizację naszej kwatery zwróćmy uwagę na odległość od tras narciarskich, restauracji, sklepów i innych atrakcji. Jeżeli nie chcemy dojeżdżać samochodem do wyciągów to sprawdźmy plan komunikacji skibusów. Warto poświęcić trochę czasu, aby dokładnie poznać układ tras i wyciągów i odpowiednio wybrać zakwaterowanie. Dobre położenie apartamentu uchroni nas od konieczności codziennego dojeżdżania do stoków skibusem lub samochodem.