Dolomity oferują wszelkie możliwe formy zakwaterowania. W ofercie znajdziemy luksusowe hotele, pensjonaty, apartamenty z własną kuchnią oraz hotele narciarskie położone bezpośrednio na trasach zjazdowych.

Standardowy apartament dla 4 do 6 osób ma powierzchnię ok. 70m2, własną łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię. Cena w znacznym stopniu uzależniona jest od położenia w stosunku do tras narciarskich, a szczególnie Sellarondy.

Noclegi oddalone od wyciągów, często posiadają w ofercie darmowy transport do najbliższej stacji narciarskiej.

Alta Badia – San CassianoSelva w Val Gardena

 

 

 

 

 

 

 

Odmienną formę zakwaterowania stanowią hotele narciarskie, oferujące bardzo małe apartamenty, ale zlokalizowane wysoko, bezpośrednio na trasie zjazdowej. Na przykład pokój z wnęką kuchenną i łazienką o powierzchni 28 m2 dla 4 do 5 osób, jest cenowo porównywalny lub nawet nieco droższy od opisanego powyżej apartamentu.

Największy wybór ofert znajdziemy na NOCLEGI  –  SELLARONDA

Przed dokonaniem rezerwacji możemy dokładnie zapoznać się z ofertą i ocenami użytkowników, a po zawarciu umowy online mamy gwarancję rezerwacji. Wybierając lokalizację naszej kwatery zwróćmy uwagę na odległość od tras narciarskich, restauracji, sklepów i innych atrakcji. Jeżeli nie chcemy dojeżdżać samochodem do wyciągów to sprawdźmy warunki komunikacji (Skibusy) dla wybranej oferty noclegu. Oczywiście najlepiej znaleźć zakwaterowanie na stoku, gdzie będziemy mogli wyruszać i wracać od razu na nartach, ale takie miejscówki kosztują trochę więcej.